Bezplatné předání z 730 Kč pouze do
 
dni 0:0:0

Dámské a pánské letní parfémy – objevte 5 trendů

Parfémy pro léto 2023 nejenom osvěžující a ovocné vůně, ale také vodní, lesní a vzdušné tóny. V horkých letních dnech se spíše vyhýbáme těžkým a hutným vůním, které by mohly způsobit závratě, a sázíme na krásné a originální letní kompozice. Právě ty vám dodají energii a živost a také vás povzbudí v horkých dnech. Podívejte se na naše návrhy!

Parfémy pro léto, tj. savoir-vivre letních vůní

Parfémy se dělí na různé podkategorie, včetně vůní, které kvalifikujeme jako lehké (jarní a letní) a těžké (podzimní a zimní). Toto rozdělení je velmi intuitivní, ale umožňuje nám snadno vybírat mezi různými vůněmi.

Svět parfémů na léto pro ženy i muže by měl být vybrán v souladu s pravidly parfémového savoir-vivre. O čem to hovoří? Především předpokládá citlivost a dobré chování vůči okolí.

Pokud pracujete v jedné místnosti s osobou, která je citlivá na vysoké teploty a špatně snáší intenzivní vůně, bude dobré, když to zohledníte ve svém každodenním výběru letních parfémů.

Můžete se otevřeně zeptat, zda vůně, kterou používáte na léto, jsou pro ni v pořádku a nezpůsobují negativní reakce. Obvykle v létě volíme parfémy s lehčími kompozicemi s aromatem ovoce, květin nebo stromů, abychom krásně voněli a nevyvolávali kontroverze v tramvaji, obchodě nebo u zubaře v čekárně.

Letní parfémy pro ženy – objevte svěží a osvěžující vůně

Jednou z kategorií vůní, která je velmi populární na jaře a v létě, je rodina svěžích a osvěžujících vůní.

Zde naleznete vícevrstevnatou kompozici Bright Crystal od Versace s tóny lotosu, pivoňky a yuzu, nebo živou směs petitgrainu a levandule v parfému Libre od Yves Saint Laurent a také osvěžující citron s bambusem v Light Blue od Dolce & Gabbana.

Když každý hledá svou letní vůni, na našem webu najdete jak originální letní kompozice pro ženy, tak dobré ekvivalenty drahých parfémů. Naše vůně nejsou o nic horší než ty původní a vyznačují se příznivější cenou. Díky tomu si můžete vybudovat svou kolekci vysoce kvalitních vůní, která zahrnuje několik krásných designů letních parfémů pro ženy.

Letní parfémy pro ženy s citrusovými tóny

Která z nás nemá ráda popíjení aromatické limonády s mátou nebo ochlazujícího ledového malinového džusu s přídavkem meduňky? Tyto nápoje skvěle osvěžují tělo a umožňují si vychutnat nádhernou vůni nad sklenkou.

Abyste si prodloužili tento voňavý zážitek, doporučujeme se seznámit se zajímavými vůněmi na léto 2023, tj. s ovocnou kategorií.

Aqua Allegoria Passiflora marki Guerlain to letnie perfumy dla kobiet z dodatkiem cytryny, grejpfruta i marakui. Cytrynę, herbatę i jaśmin odnajdziemy w subtelnej, ale bardzo stylowej kompozycji Ange Ou Demon Le Secret od Givenchy, a CK One to ponadczasowy zapach unisex, który od lat zachwyca nutami ananasa, bergamotki i cytryny

Vůně na léto, které vám dodají pozitivní energii!

Krásné letní parfémy pro muže jsou také lehké, dobře sladěné vůně, které se vyhýbají kouřovým a balzamickým tónům a naopak sází na svěží, lesní nebo citrusové akcenty. Podívejte se na naše webové stránky: parizske.cz

Energetická kompozice Dolce & Gabbana od D&G to klasika italské módní značky, která již několik let očarovává spojením svěžího citronu s pepřem a levandulí. Naopak pánské parfémy Euphoria od Calvina Kleina jsou fascinující směsí černé bazalky, šalvěje a zázvoru.

Letní parfémy pro ženy, které dodávají pozitivní energii, jsou například I love love od Moschino, které jsou popové a topové zároveň a zahrnují tóny šťavnatého červeného angreštu, grepového ovoce a pomeranče.

Letní parfémy pro ženy s květinovými, ale lehkými jako pírko tóny

Letní dlouhé dny a teplé večery nás lákají k radostným, lehčím květinovým kompozicím, které nám dodají lehkost a osvěžení během horkých dní. Krásné letní parfémy pro ženy v roce 2023 v sezónních špičkách jsou:

  • Bloom Gucci s lehkou kompozicí tuberózy, čínského zimolezu a jasmínu,
  • Voce Viva Valentino s vůněmi pomerančového květu a dubového mechu,
  • Nectar Love DKNY s důrazem na žlutou frézii, konvalinku a neroli.

Všechny tyto parfémy jsou vhodné pro nošení jak ve dne, tak na večer.

Pánské vůně na léto s tóny lesa, vzduchu a větru!

Nejlepší parfémy pro něj, které jsou neodmyslitelně spojeny s létem, jsou kompozice obsahující osvěžující a ostré vzdušné tóny a lesní akcenty. Doporučujeme vyzkoušet zejména Allure Homme Sport od Chanel s mořskými tóny, cedrem a pepřem, Y od Yves Saint Laurent s aldehydovými, zelenými a mechovými tóny, a také Dylan Blue od Versace s vodními tóny, ambroxanem a bergamotem.

Lehké a osvěžující letní parfémy pro něj mohou obsahovat také tóny čerstvého ovoce, stejně tak levanduli a různých druhů pepře.