Trvalé dámské parfémy. Žebříček vůní

Trwałe perfumy damskie

Vůně je potěšení, kterým se chceme obklopovat každý den a vždy ho mít blízko. Dnes vám představujeme žebříček trvalých dámských parfémů, které dluží svou sílu vynikajícím kompozicím a složkám nejvyšší kvality. Vyberte si svou ideální vůni!

Trvalé dámské parfémy – v čem spočívá tajemství?

Každá žena chce nosit vůni, která bude dobře sladěná s jejím charakterem a zároveň bude mít vynikající projekci a dlouhou výdrž. Je to vysoká laťka, ale ve světě parfumerie nic není nemožné.

Na stránkách naší internetové parfumerie Pařížské Parfémy najdete složité a bohaté kompozice vůní inspirovaných, jejichž trvanlivost a kvalita jsou srovnatelné s originály. Proč je to tak? Do našich kompozic používáme pouze složky nejvyšší kvality, které pocházejí přesně ze stejných zdrojů, které využívají velké parfumérské společnosti.

Vysoký stupeň parfemace kompozic, síla vůně vyjádřená prostřednictvím koncentrace vonných olejů ve složení, např. edp, jejichž koncentrace se pohybuje od 8 % do 15 %, to jsou tajemství trvalých a krásných dámských parfémů podepsaných značkou Pařížské Parfémy.

Trwałe perfumy damskie

Nejtrvalejší dámské parfémy mezi orientálními kompozicemi

Žebříček trvalých dámských parfémů začneme od nejsilnější kategorie vůní, tedy od orientálních kompozic. Zde najdete bohaté a esenciální tóny, které se dokonale slévají s kůží, což vytváří dlouhotrvající a ušlechtilý parfémový podpis.

Velmi těžko se vybírá přesné TOP 3 nejtrvalejších orientálních vůní, protože mnoho kompozic aspiruje na pozici lídra. Přesně tentýž problém máme, když se nás ptáte, které parfémy Si jsou nejkrásnější! Jsou to dilemata, která nelze vyřešit, ale pojďme se nejprve zabývat žebříčkem trvalých orientálních vůní.

  1. Thierry Mugler Angel 一 zde asi nevyvoláme velké překvapení, protože Angel je legendární vůně, o jejíž trvanlivosti bylo napsáno již mnoho básniček. Sladká a intenzivní kompozice se skládá m.j. z vaty cukrové, kokosu, medu, švestky, růže, pačuli, čokolády, karamelu, vanilky, fazole tonka a santalového dřeva. 
  1. Yves Saint Laurent Black Opium je nádherná a rozvinutá kompozice, do které patří hruška, růžový pepř, květ pomeranče, káva, lékořice, vanilka, pačuli a kašmírové dřevo. I v tomto případě není žádné překvapení, že?
  1. Tom Ford Tobacco Vanille 一 tato vůně je určena jak pro ženy, tak pro muže, protože je dokonale vyváženou kompozicí. Její síla a trvanlivost jsou známé pod každou zeměpisnou šířkou a neustále uchvacují. Co takového máme v těchto parfémech? Listy tabáku, kořenité tóny, vanilku, kakao, fazoli tonka, květ tabáku a dřevité tóny.

Kompozice inspirované výše uvedenými vůněmi najdete na stránce parizske.cz. A cena? Jistě vás příjemně překvapí!

Trvalé dámské parfémy, které okouzlují dřevitými kompozicemi

V soutěži o nejtrvalejší dámské parfémy, vedle kategorie orientální, statečně kráčí kategorie dřevitá. Kompozice s tóny cedru, sekvoje, ořechu, mahagonu či kašmírového dřeva opájí trvanlivostí a sametovým přizpůsobením se kůži, která je nosí.

Jaké je naše TOP 3 trvalých dámských parfémů mezi nejkrásnějšími dřevitými vůněmi? 

  1. Giorgio Armani Si Passione je neuvěřitelně trvalá vůně, která má v sobě nádhernou kompozici rafinovaných složek, jimiž jsou m.in. hruška, černý rybíz, růže, heliotrop, vanilka, cedr a jantarové dřevo.
  1. Thierry Mugler Alien 一 to jsou opravdu kosmické parfémy s mezihvězdnou trvanlivostí! Jsou postaveny kolem tónů velkolistého jasmínu, kašmírového dřeva a jantaru. 
  1. Calvin Klein Euphoria 一 kompozice, která okouzluje nejen svou silou, ale i dokonalou kalibrací poměrů mezi květinovým orientem a dřevitou sublimností. Najdete zde tóny granátového jablka a kaki, černou orchidej i lotos, a také sametový mahagon, jantar a černou fialku.

Na vyzkoušení každé z našich inspirovaných kompozic vám dáváme až 90 dní, abyste se mohly plně přesvědčit, zda daná vůně 100% odráží vaše vonné preference.

Nejtrvalejší dámské parfémy z kategorie květinové

Najdou se mezi květinovými kompozicemi trvalé dámské parfémy? Samozřejmě! Naše milované a trvalé květinové vůně ve stručném přehledu? Začínáme!

  1. Giorgio Armani My Way je květinová a neuvěřitelně trvalá vůně. Je postavena kolem tónů květu pomeranče, bergamotky, tuberózy, indického jasmínu a virginie cedru.
  1. Carolina Herrera Good Girl 一 nádherná kompozice, která kombinuje subtilní orient a bohatý, květinový buket. Najdete zde mandle, kávu, tuberózu, velkolistý jasmín, květ pomeranče, kosatec i bulharskou růži. 
  1. Jean Paul Gaultier Scandal je naopak rafinovaná a trvalá směs postavená kolem tónů červeného pomeranče, mandarinky, medu, gardénie, květu pomeranče, jasmínu, pačuli a lékořice.

Pro ještě více krásných vůní inspirovaných navštivte stránku naší internetové parfumerie Pařížské Parfémy!

Udostępnij