Nejkrásnější vůně do auta. Top 6 návrhů

perfumy do auta

Vybrat nejkrásnější parfém pro sebe není vůbec jednoduché, ale pokud se vám to podaří, můžete si toto aroma zajistit také do… auta! V dnešním příspěvku představujeme nejkrásnější vůně do auta, které vám udělají radost během každé jízdy!

Jak fungují naše parfémy a která vůně se v autě osvědčí nejlépe?

Na stránkách naší internetové parfumerie parizske.cz nabízíme široký výběr nejen kompozic inspirovaných pro ni i pro něj, ale také krásné vůně do auta.

Při tvorbě kolekce vůní dbáme na to, aby každá formule byla dobře komponovaná, a kromě toho také klademe důraz na to, aby vůně vznikaly pouze z prověřených složek vysoké kvality.

Díky tomu máme jistotu, že do vašich rukou předáváme prověřené a bezpečné produkty, které nezpůsobují alergie, nejsou testovány na zvířatech a vznikají v kontrolovaných podmínkách.

Jak funguje dobrá vůně do auta? V naší nabídce najdete malé flaštičky o objemu 20 ml s označením pro auto, a také k nim přiložené roztomilé speciální visačky ve tvaru lahvičky parfému, které je třeba postříkat vůní.

Visačky jsou vybaveny gumičkami, takže je můžete umístit například pod zrcátko nebo na jiné vhodné místo. Na cedulku s vůní můžete stříkat vždy, když cítíte, že síla vůně slábne nebo prostě máte chuť znovu se ponořit do aromatu svých oblíbených parfémů.

Parfémy do auta od Pařížských Parfémů se liší objemem a barvou etikety od klasických parfémů na kůži, abyste náhodou nepoužili jedno místo druhého.

perfumy do auta

Nejlepší vůně do auta, tedy vonný duet na cestách

Jak vybrat nejlepší vůni do auta? V této otázce se rýsují dvě školy, které preferují odlišné volby. První z nich říká, že do auta je vhodné vybrat vůni, která je naším oblíbeným aromatem, abyste se i na cestách cítili blaženě a pohodlně.

Toto řešení se jistě osvědčí u těch, kteří mají rádi parfémy s ocasem, tedy takové vonné kompozice, které dlouho vydrží na kůži, a dokonce zůstanou ve vzduchu, když projdeme chodbou v daném místě.

Druhá škola říká, že do auta je vhodné vybrat vůni, kterou máme rádi, ale nepoužíváme ji každý den. Tímto způsobem si můžete zajistit proměnlivost a rozmanitost. Toto řešení se také osvědčuje, když chcete poznat danou vonnou kompozici a nejprve ji testujete ve verzi do auta, a až poté jako vůni na kůži.

Podle našeho názoru stojí za to vyzkoušet obě možnosti a rozhodnout se pro tu, která bude vhodnější. Na stránce parizske.cz najdete široký výběr vůní do auta vhodných jak pro ni, tak pro něj.

perfumy do auta

Jakou vůni vybrat do auta, pokud máte rádi sladké aromata

Sladká vůně v autě zpříjemní jízdy na podzim, skvěle se hodí také během zimních chladných dnů. Z celého srdce doporučujeme vonné duety, tedy parfémy inspirované Pařížskými Parfémy a k nim také visačky do auta.

V tomto případě duet pro ni:

  1. Carolina Herrera Good Girl – orientálně-květinové parfémy s tóny mandlí, kávy, tuberózy, velkolistého jasmínu, kakaa, vanilky a pralinky.

Sladký duet pro něj:

  1. Paco Rabanne 1 Million – tento parfém se skládá z tuberózy, soli, oleje monoi, kůže a kašmírového dřeva.

Všechny vonné kompozice Pařížských Parfémů jsou vytvořeny kvalifikovaným parfumérem, který co nejpřesněji odráží vonné originály.

Velmi nám záleží na tom, aby každá zákaznice a každý zákazník byli spokojeni se svými parfémovýmí volbami, proto vás také vyzýváme, abyste sledovali názory a komentáře, které zanechávají ostatní uživatelé parfémů. Vaše názory jsou pro nás spolehlivým ukazatelem, díky kterému víme, zda postupujeme správným směrem.

Dobrá vůně do auta pro milovníky dřevitých tónů

Nejlepší vůně do auta je ta, která vás donutí usmívat se pokaždé, když nastoupíte do auta, i když vás čeká jízda po přeplněném městě v nekonečných zácpách.

Dřevité aromaty do auta, které doporučujeme z naší kolekce vůní pro čtyři kola, jsou:

Pro ni:

  1. Giorgio Armani Si – kompozice složená z tónů listů černého rybízu, májové růže, frézie, pačuli, dřevitých tónů a ambroxanu.

Pro něj:

  1. Dior Sauvage – parfémy založené na tónech kalábrijské bergamotky, pepře, levandule, vetiveru, pryskyřice elemi, cedru a labdanumu.

Pro ještě více dřevitých vůní pro ni i pro něj navštivte stránku parizske.cz!

Nejlepší vůně do auta z kategorie ovocné

Jakou vůni do auta vybrat, pokud běžně používáte ovocné parfémy? Máme návrhy, které se určitě zalíbí milovníkům nevšedních kompozic, které prostě nelze ignorovat!

Vůně do auta pro ni:

  1. Chanel Coco Mademoiselle – radostná kompozice založená na tónech pomeranče, mandarinky, bergamotky, jasmínu, mimózy a pačuli.

Vůně do auta pro něj:

  1. Paco Rabanne Invictus – vůně grapefruitu, mandarinky, jasmínu a dřeva guajaku.

Pro ještě více vonných inspirací z různých kategorií navštivte stránku naší parfumerie Pařížské Parfémy!

Udostępnij

Navrhované články