Můj

Pařížský must have

Dobrý den!
Ráda bych vás pozvala do světa PARISPERFUMES. Je to mé oblíbené místo, kde vybírám výjimečné vůně. Kde vybírám výjimečné vůně pro sebe, pro sebe a své blízké. Pro sebe a své blízké.

PARIS PERFUMES

nejsou inspirovány pouze parfémy známých značek. Jsou to kompozice, které zdůrazňují výjimečné okamžiky, vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky a vzpomínky a provázejí mě každý den, bez ohledu na příležitost!

Proč jsem tady a proč jsem si vybral

Paris Perfumes

  • Voní přesně jako vaše oblíbené prémiové značkové kompozice
  • Jejich ceny jsou dostupné pro každého
  • Mají skvělou kvalitu a dlouhou životnost
  • Jsou bezpečné pro vaši pokožku
  • Najdete zde dokonalou vůni pro každého příležitosti a roční období
  • Jsou ideální pro každou příležitost a roční období. a umožní vám vyjádřit se!
  • Povzbuzují smysly a dávají výraz každého okamžiku
  • Netestováno na zvířatech

Miluji novinky a často rozšiřuji obsah svého toaletního stolku o nové vůně, ale mám i své oblíbené kompozice. Paris Perfume mi umožňuje shromažďovat spoustu skvělých, voňavých zážitků. Pokud přemýšlíte, co si vybrat, doporučuji některé z mých HITŮ!

Pokud máte rádi klasické, květinové a výrazné vůně, pak… N°126, inspirovaná legendárním parfémem Chanel N°5 je ženskost a kvalita sama o sobě. sama o sobě. Miluji je! Voní jako opojné chvíle v Paříži a připomíná mi ty nejkrásnější prázdniny mého života.

Pro milovníky orientu, doporučuji N°138, inspirovanou vůní Opium od YvesSaintLaurent . Jsou ideální pro Ideální na večerní schůzku nebo rande. Ráda se do nich ponořím asnít o Dálném východě…

Pro každodenní použití jsou pro mě ideální tyto věci N°60, inspirovaná známým a oblíbený parfém Chloe EDP. Je to elegantní, pudrové složení, která dodá výraznost každé okamžiku v práci, ve škole nebo na schůzce setkání s přáteli. S nimi je nemožné zůstat bez povšimnutí!

Mé typy už znáte.Nyní vás vyzývám, abyste si vybrali své speciální vůně! Se speciálním kódem vám poskytnu 20% slevu na první objednávku. Navíc od nákupu v hodnotě min. 150 PLN máte dopravu zdarma.

kód:

-20%

kód :

-20%