Můj

Pařížský must have

Dobrý den!
Ráda bych vás pozvala do světa PARISPERFUMES. Je to mé oblíbené místo, kde vybírám výjimečné vůně. Kde vybírám výjimečné vůně pro sebe, pro sebe a své blízké. Pro sebe a své blízké.

PARIS PERFUMES

nejsou inspirovány pouze parfémy známých značek. Jsou to kompozice, které zdůrazňují výjimečné okamžiky, vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky a vzpomínky a provázejí mě každý den, bez ohledu na příležitost!

Proč jsem tady a proč jsem si vybral

Paris Perfumes

  • Voní přesně jako vaše oblíbené prémiové značkové kompozice
  • Jejich ceny jsou dostupné pro každého
  • Mají skvělou kvalitu a dlouhou životnost
  • Jsou bezpečné pro vaši pokožku
  • Najdete zde dokonalou vůni pro každého příležitosti a roční období
  • Jsou ideální pro každou příležitost a roční období. a umožní vám vyjádřit se!
  • Povzbuzují smysly a dávají výraz každého okamžiku
  • Netestováno na zvířatech

Miluji novinky a často rozšiřuji obsah svého toaletního stolku o nové vůně, ale mám i své oblíbené kompozice. Paris Perfume mi umožňuje shromažďovat spoustu skvělých, voňavých zážitků. Pokud přemýšlíte, co si vybrat, doporučuji některé z mých HITŮ!

Je to květinová vůně s akordy levandule pro silnou a sebevědomou ženu. Ideální pro večer a zvláštní příležitosti. Složení otevírá vonné esence pomerančovníku ve formě petitgrainového oleje a akordů levandule doplněné mandarínovým olejem a černým rybízem.

Pokud hledáte elegantní vůni na každý den, vyberte si parfém inspirovaný Si. Je to italská vůně založená na teplé, sladké vanilce smíchané s listy těžkého černého rybízu, frézie a růží. Francouzské parfémy Si jsou smyslné a jsou určeny pro výrazné a jemné ženy.

Květinovo-orientální vůně pro moderní ženu, která má všechno, ale chce dosáhnout ještě více. Perfektní pro každodenní a večerní nošení i pro zvláštní příležitosti.

Mé typy už znáte.Nyní vás vyzývám, abyste si vybrali své speciální vůně! Se speciálním kódem vám poskytnu 20% slevu na první objednávku. Navíc od nákupu v hodnotě min. 150 PLN máte dopravu zdarma.

kód:

-20%

kód :

-20%