DÁREK! Snížený práh pro bezplatné doručení na 599 Kč!

Můj

Pařížský must have

Dobrý den!
Ráda bych vás pozvala do světa PARISPERFUMES. Je to mé oblíbené místo, kde vybírám výjimečné vůně. Kde vybírám výjimečné vůně pro sebe, pro sebe a své blízké. Pro sebe a své blízké.

PARIS PERFUMES

nejsou inspirovány pouze parfémy známých značek. Jsou to kompozice, které zdůrazňují výjimečné okamžiky, vytvářejí nezapomenutelné vzpomínky a vzpomínky a provázejí mě každý den, bez ohledu na příležitost!

Proč jsem tady a proč jsem si vybral

Paris Perfumes

  • Voní přesně jako vaše oblíbené prémiové značkové kompozice
  • Jejich ceny jsou dostupné pro každého
  • Mají skvělou kvalitu a dlouhou životnost
  • Jsou bezpečné pro vaši pokožku
  • Najdete zde dokonalou vůni pro každého příležitosti a roční období
  • Jsou ideální pro každou příležitost a roční období. a umožní vám vyjádřit se!
  • Povzbuzují smysly a dávají výraz každého okamžiku
  • Netestováno na zvířatech

Miluji novinky a často rozšiřuji obsah svého toaletního stolku o nové vůně, ale mám i své oblíbené kompozice. Paris Perfume mi umožňuje shromažďovat spoustu skvělých, voňavých zážitků. Pokud přemýšlíte, co si vybrat, doporučuji některé z mých HITŮ!

Je to květinová vůně s akordy levandule pro silnou a sebevědomou ženu. Ideální pro večer a zvláštní příležitosti. Složení otevírá vonné esence pomerančovníku ve formě petitgrainového oleje a akordů levandule doplněné mandarínovým olejem a černým rybízem.

Sladký parfém inspirovaný Lancome La Vie Est Belle přitahuje pozornost mnoha žen. Nabízený produkt je kombinací následujících vůní: hruška, černý rybíz, pomerančový květ, jasmín, okvětní lístky kosatce, vanilka a pralinky. 

Parfém inspirovaný 1 Million Paco Rabanne byl připraven pro silné a odvážné muže, kteří jsou připraveni obětovat se a zažít dobrodružství. Francouzské parfémy 1 Million jsou plné energie, touhy, vášně a magnetické síly přitažlivosti. 

Mé typy už znáte.Nyní vás vyzývám, abyste si vybrali své speciální vůně! Se speciálním kódem vám poskytnu 20% slevu na první objednávku. Navíc od nákupu v hodnotě min. 150 PLN máte dopravu zdarma.

kód:

-20%

kód :

-20%