Publikováno

Jak si vybrat a kde koupit parfémy, které se budou skvěle hodit pro různé příležitosti

Průvodce pro ženy: jak vybrat a kde koupit parfémy, které se budou dokonale hodit k různým příležitostem a životnímu stylu?

Christian Dior kdysi řekl, že parfémy ženy říkají o ní více než charakter jejího písma. Je to koneckonců její vizitka, odraz osobnosti a dokončení celkového dojmu. Kde si koupit parfémy a co zohlednit při výběru? Které vůně jsou vhodné pro nekonečnou romantiku a které aromaty podtrhnou povahu úspěšné ženy? Zjistěte, jak si vybrat vůni podle vašich potřeb a životního stylu!

Kde si koupit parfémy?

Podvodné praktiky v oblasti parfémů se staly lukrativním byznysem. Stát se obětí podvodného prodejce parfému není tak složité. Stačí však mít trochu obezřetnosti, pozornosti a znalostí o tom, jak poznat padělky a kde koupit parfémy, které jsou originální verzí vonícího luxusu.

Zvažujete, kde koupit parfémy, abyste se nestali obětí podvodů? Existuje několik možností, jak si pořídit svůj vysněný flakon. Můžete se rozhodnout pro návštěvu klasické parfumerie, kde si bez problémů otestujete různé vůně a vyberete tu, která byla sestavena s ohledem na vaši osobnost, nebo se můžete rozhodnout pro pohodlnější online nákupy. Zbývá jen otázka, kde nejlépe koupit parfémy online, aby bylo jisté, že máte co do činění s originální vůní. Na internetu najdete spoustu ověřených a důvěryhodných parfumerií nabízejících originální vůně. Vyhněte se však stránkám, které garantují originální parfémy za podezřele nízké ceny a které nemohou se pochlubit lichotivými zákaznickými hodnoceními. Pokud chcete užívat krásné a trvanlivé vůně, ale nechcete utrácet velké částky za značkové flakony, sáhněte po alternativách k parfémům. Jsou to plnohodnotné, vysoce kvalitní vůně, které jsou věrným odrazem originálních parfémů. Skvělé alternativy kultovních vůní najdete v nabídce internetového obchodu pařížské parfémy.

Co zohlednit při výběru vhodné vůně?

Zaujala vás vůně vaší kamarádky? Rozhodnutí o výběru parfému chcete nechat na názorech jiných žen? Buďte opatrní – tudy cesta nevede! Pamatujte, že stejné parfémy mohou vonět úplně odlišně na dvou různých osobách. Naše strava, pH kůže, tělesná teplota – to vše ovlivňuje, jak se daná vůně nakonec rozvine na kůži. Při výběru parfémů pro sebe nebo pro někoho jiného je tedy vhodné se řídit individuálními představami, životním stylem a konkrétními potřebami. Mějte na paměti, že rozpálené, suché a dřevité vůně se skvěle hodí na zimní období, zatímco v letním období se výrazněji uvolňují sladké a květinové aroma. Stejně to platí pro vůně na večer a na den – během dne si vyberte jemné vůně. Zde se skvěle hodí květinovo-ovocné, energetické tóny. Na večer a na speciální příležitosti si můžete zvolit zcela odlišné vůně, které jsou rozhodné, výrazné a upoutávají pozornost.

Pokud při výběru vůně pro sebe zohledňujete její cenu, zkuste se chladnokrevně postavit k nabídkám, které zaručují originální parfémy prodávané za podezřele nízké ceny. Místo toho vsaďte na kvalitní alternativy k parfémům, které jsou plnohodnotnými vůněmi a neustupují vůbec od originálů.

Nakonec zůstává jedna věc – životní styl a potřeby osoby, která bude danou vůni pyšně nosit. Pamatujte, že pro romantiky byly sestaveny úplně jiné vůně než pro odvážné, sebevědomé a jasně vyznačující své postavení v životě ženy.

Jak zvolit vůni, která odpovídá vaší osobnosti?

Jemné nebo výrazné? Květinové, nebo citrusové? Dřevité nebo orientální? Smyslné nebo spíše osvěžující? Parfémy mají být dokončením a odrazem vašeho charakteru. Jak tedy vybrat vůni, která bude odpovídat vaší osobnosti?

Pokud jste přirozený rebel, který rád stojí za svým a upoutává pozornost okolí, sáhněte po odvážných a orientálních kompozicích. Skvěle se tu hodí parfémy s pižmem nebo santalovým dřevem jako základem. Pokud chcete zdůraznit svou profesionalitu, zvolte harmonické kompozice, kde hlavní roli hrají jasmín, vanilka nebo růže. Také se vám budou skvěle líbit orientálně-dřevité vůně, které podtrhnou charismatickou osobnost a dokončí váš business look.

V případě optimistických žen s volným a mladistvým stylem se skvěle osvědčí sladké a ovocné vůně. Naopak pro ženy, které mají romantického ducha, se doporučují pudrové a hravé vůně s růží nebo bezem na čele. Tyto vůně jsou zcela odlišné od vůní, které nosí sportovně založené ženy. Patříte mezi ně? Zvolte plné energie vůně, kde hlavními tóny jsou aroma citrusů, trávy nebo okurky.